Dożynki Gminne Pcim 2019

2019-08-22


Zapraszamy!

W trakcie realizacji i trwania imprezy pn. Dożynki Gminne - Pcim 2019, możemy wykonywać czynności utrwalania obrazu i dźwięku w postaci zdjęć i filmów cyfrowych w celu udokumentowaniu przebiegu imprezy, do celów archiwalnych lub promocyjnych.
 
Informujemy również, iż możemy wykorzystać utrwalony obraz i dźwięk do publikacji na stronach internetowych www.gminapcim.pl, www.kliszczacy.pl, gazet i mediów takich jak www.miastoinfo.pl, www.dziennikpolski24.pl, www.myslenice-itv.pl, Goniec Myślenicki. Udział w imprezie rozumiany jest jako zgoda osoby do publikacji jej wizerunku w materiałach promocyjnych organizatora.

Równocześnie informujemy, iż zdjęcia mogą być przekazywane do instytucji takich jak: FB, Youtube (na potrzeby Kulturalna Gmina Pcim)

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl