ZAPRASZAMY NA OBCHODY "ŚWIĘTA KLISZCZAKA" ORAZ JUBILEUSZ 50 - LECIA KS PCIMIANKA 2019

2019-07-09


ZAPRASZAMY NA OBCHODY "ŚWIĘTA KLISZCZAKA" POŁĄCZONE Z JUBILEUSZEM 50 - LECIA KS PCIMIANKA 2019

W trakcie realizacji i trwania imprezy pn. Święto Kliszczaka możemy wykonywać czynności utrwalania obrazu i dźwięku w postaci zdjęć i filmów cyfrowych w celu udokumentowaniu przebiegu imprezy, do celów archiwalnych lub promocyjnych.
 
Informujemy również, iż możemy wykorzystać utrwalony obraz i dźwięk do publikacji na stronach internetowych www.gminapcim.pl, www.kliszczacy.pl, gazet i mediów takich jak www.miastoinfo.pl, www.dziennikpolski24.pl, www.myslenice-itv.pl, Goniec Myślenicki. Udział w imprezie rozumiany jest jako zgoda osoby do publikacji jej wizerunku w materiałach promocyjnych organizatora. 

Równocześnie informujemy, iż zdjęcia mogą być przekazywane do instytucji takich jak: www.orlen.pl, FB, Youtube ( na potrzeby Kulturalna Gmina Pcim )

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl