Koło Gospodyń Wiejskich z Stróży w gronie nagrodzonych przez Starostę Powiatu Myślenickiego

2019-06-18


Koło Gospodyń Wiejskich z Stróży w gronie nagrodzonych przez Starostę Powiatu Myślenickiego. Doceniając zasługi osób, zespołów i różnego rodzaju podmiotów w dziedzinie kultury i sportu Zarząd Powiatu Myślenickiego co roku przyznaje nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki oraz sportu. Wśród tegorocznych nagrodzonych w dziedzinie upowszechniania kultury znalazły się panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Stróży. Wręczenie dorocznych nagród w dziedzinie kultury i sportu odbyło się w poniedziałek (17 czerwca) w hali sportowej Zespołu Szkół im. Andrzeja Średniawskiego w Myślenicach.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl