Festyn rodzinny Niezapominajka 2019

2019-06-18


Niezapominajka 2019

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „TALENT” we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 1 w Pcimiu już po raz piętnasty zgromadziło mieszkańców gminy Pcim, w niedzielne popołudnie, na festynie rodzinnym Niezapominajka w ramach projektu „ Łączymy pokolenia”. Program imprezy był bardzo bogaty i obejmował m. in. występy taneczne wychowanków Przedszkola Samorządowego Nr 1, Przedszkola Samorządowego Nr 2 oraz Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 3, które przeplatane były piosenkami i wierszykami w wykonaniu naszych najmłodszych dzieci. Na scenie nie zabrakło tradycyjnych strojów i przyśpiewek ludowych zaprezentowanych przez zespół „Mali Pcimianie” z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu. W festynie udział wzięli również uczniowie SP nr 1 w Pcimiu, którzy przedstawili „Bajkę o smutnym osiołku” i „Belgijkę”. Ten piękny, rodzinny czas umilały występy grupy tanecznej „Cheeleaders Infinity”. Gościem specjalnym festynu był Witold Czuksanow autor programów "Rok w ogrodzie" i "Polska w kwiatach"
W organizację i przebieg festynu włączyli się rodzice uczniów SP 1 Pcim, Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimiu oraz liczni Sponsorzy, którzy ufundowali nagrody. Przedsięwziecie współfinansowane było ze środków Gminy Pcim, a Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk.
Dla wszystkich zaangażowanych w tę inicjatywę - Wielkie Podziękowania!

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „TALENT”

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl