Zapraszamy na obchody "Święta Kliszczaka" połączone z Jubileuszem 50 - lecia KS Pcimianka 2019

2019-07-17


ZAPRASZAMY NA DOBRĄ ZABAWĘ !!!

 

W trakcie realizacji i trwania imprezy pn. Święto Kliszczaka możemy wykonywać czynności utrwalania obrazu i dźwięku w postaci zdjęć i filmów cyfrowych w celu udokumentowaniu przebiegu imprezy, do celów archiwalnych lub promocyjnych.

Informujemy również, iż możemy wykorzystać utrwalony obraz i dźwięk do publikacji na stronach internetowych www.gminapcim.pl, www.kliszczacy.pl, gazet i mediów takich jak www.miastoinfo.pl, www.dziennikpolski24.pl, www.myslenice-itv.pl, Goniec Myślenicki. Udział w imprezie rozumiany jest jako zgoda osoby do publikacji jej wizerunku w materiałach promocyjnych organizatora. 

Równocześnie informujemy, iż zdjęcia mogą być przekazywane do instytucji takich jak: www.orlen.pl, FB, Myślenice iTV, Youtube, Goniec Myślenicki, MiastoInfo, www.ziemiamyslenicka.pl( na potrzeby Kulturalna Gmina Pcim )

RODO - ochrona danych osobowych

 


Znajdziecie tu Państwo m.in. Klauzule informacyjne o przetwarzaniu danych osobowych w Urzędzie Gminy w Pcimiu na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów i udzielonej zgody

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl