7. edycja konkursu „Małopolska Nagroda Runku Pracy 2023”

2022-11-21


W imieniu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie informujemy o rozpoczęciu 7. edycji konkursu „Małopolska Nagroda Runku Pracy 2023”. W ramach w/w konkursu odbędzie się również 3. edycja konkursu towarzyszącego „Mikro firma za rogiem”, którego celem jest promowanie tych pracodawców, którzy inwestują w pracowników, w ich rozwój, a jednocześnie dbają o równowagę życia zawodowego i prywatnego, co nie przeszkadza IM świadczyć usług wysokiej jakości.

Przedsiębiorcy w ramach Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy zostaną nagrodzeni w dwóch kategoriach:

- Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników

- Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie

Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także same zainteresowane podmioty do 21 grudnia

2022 roku.

Szczegóły konkursu na stronie internetowej: www.wup-krakow.pl

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl