Spotkanie z poezją.KONKURS POETYCKI im. ELŻBIETY GUŚPIEL.

2018-10-12


Ponawiamy zaproszenie do udziału w kolejnej już edycji konkursu poetyckiego im. Elżbiety Guśpiel.

Konkurs Poetycki imienia znakomitej artystki z Pcimia Elżbiety Guśpiel, o której wciąż trwa żywa pamięć. Chcemy, aby ona trwała jak najdłużej, a każdy kolejna edycja pokazuje, iż warto podejmować podobne inicjatywy na coraz to większą skalę, wyszukując przy tym i odkrywając nowe talenty, a tym samym pokazując innym nasz region- jakże piękny i bogaty również w duchowe wartości. Konkurs organizuje Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu przy udziale Grupy Literackiej "Tilia". Konkurs kierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz dorosłych z terenu Powiatu Myślenickiego

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl