E-URZĄD

ePUAP

ePUAP - to skrót nazwy Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej. To miejsce, gdzie usługi są udostępniane. Dzięki ePUAP załatwisz wiele spraw w różnych urzędach bez wychodzenia z domu - przez internet, w wybranym przez siebie czasie i w dowolnym miejscu.
Załatw sprawę w Urzędzie Gminy Pcim przez ePUAP

Profil Zaufany

Minister Cyfryzacji wyraził zgodę na pełnienie przez Urząd Gminy Pcim funkcji Punktu Potwierdzającego Profil Zaufany ePUAP.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Pcim do zakładania Profilu Zaufanego, dzięki któremu stopniowo będzie zwiększała się możliwość załatwiania spraw we wszystkich urzędach za pośrednictwem internetu.

Co to jest PZ - Profil Zaufany i jak się go stosuje można przeczytać na stronie profilu

OBYWATEL.GOV.PL

OBYWATEL.GOV.PL - to dobre źródło informacji o usługach, które państwo świadczy dla Ciebie.
Skorzystaj ze wszystkich umieszczonych treści i materiałów, które mogą Cię zainteresować

SISMS

SISMS - to bezpłatny System Informacji dla mieszkańców Gminy Pcim
Dzięki systemowi SISMS możesz otrzymywać na twój telefon za pomoca aplikacji BLISKO (na telefony z systemem Android), sms-em lub e-mailem bezpłatne informacje, np. o:
- aktualnych sprawach dotyczących mieszkańców
- terminach odbioru odpadów komunalnych i wielkogabarytowych
- imprezach kulturalnych i sportowych
- zagrożeniach i niebezpieczeństwach
- utrudnieniach i awariach