Podsumowanie akcji: Pomoc dla Stasia Wincenciak podczas tegorocznego "Święta Kliszczaka" 2018

2018-07-09


STOWARZYSZENIE INICJATYW LOKALNYCH „TALENT” informuje, że podczas tegorocznego "Święta Kliszczaka" w trakcie przeprowadzonej w tym czasie zbiórki publicznej na rzecz Stasia Wincenciaka, zebrało kwotę 3080,30 zł (słownie: trzy tysiące osiemdziesiąt złotych 30/100), która została już przekazana na konto Fundacji, za pośrednictwem której Rodzice Stasia gromadzą środki na leczenie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla wszystkich osób dobrej woli, które wrzucały w tym dniu pieniądze do skarbon i puszek, dla Wolontariuszy i ich opiekunów, którzy dzielnie zbierali datki oraz dla Wójta Gimy Pcim Piotra Hajduka, który wyraził zgodę na przeprowadzenie zbiórki przez stowarzyszenie w trakcie tej imprezy, licząc równocześnie, że jeśli wystąpi jeszcze możliwość/konieczność przeprowadzenia podobnej zbiórki, na inne cele, zgoda taka również zostanie wyrażona.

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "TALENT"

 


Uprzejmie informujemy, że STOWARZYSZENIE INICJATYW LOKALNYCH „TALENT” przyłączyło się do akcji pomocy dla Stasia Wincenciaka - noworodka, który przyszedł na świat 14 marca 2018 r., u którego po kilkunastu dniach zdiagnozowano Neuroblastomę - nowotwór wieku dziecięcego.

Wolontariusze - uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pcimiu pod opieką Pań Beaty i Agnieszki będą kwestować na rzecz Stasia przez dwa dni: 30 czerwca i 1 lipca 2018 r., podczas tegorocznego „Święta Kliszczaka” w Pcimiu na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego KS PCIMIANKA.

Rodzice Stasia zbierają na kosztowną operację w Niemczech, do której Staś został zakwalifikowany - Zachęcamy do włączenia się do pomocy!

Zbiórka zgłoszona do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - nr zbiórki: 2018/2925/OR

Szczegóły zbiórki: Portal Zbiórek Publicznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Więcej informacji na temat Stasia Wincenciaka znajduje się na stronie: https://www.kawalek-nieba.pl/stas-wincenciak/

STOWARZYSZENIE INICJATYW LOKALNYCH „TALENT”

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl