Protokół z IV GMINNEGO FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ

2018-06-20


PROTOKÓŁ z przebiegu IV Gminnego Festiwalu Piosenki Polskiej, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu dnia 19.06. 2016 r. Celem konkursu było promowanie piosenki polskiej, języka polskiego, kształtowanie artystycznego obycia, prezentacja umiejętności wokalnych.

Jury w składzie:

1.Ilona Bylica – muzyk, wokalistka

2. Maria Zduń - instruktor teatralny  

3. Piotr Róg - muzyk, instrumentalista, instruktor

oceniło 33 prezentacji artystycznych w których wzięły udział dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Pcim. Uczestnicy prezentowali jeden utwór muzyczny w języku polskim. Jury wyłoniło następujących laureatów:

 

Grand Prix - Jakub Grzesik

 

w kat. kl. I -III

1 miejsce - Magdalena Łabędź

2 miejsce -  Martyna Bieniek

3 miejsce - Daniel Mardaus

 

w kat. kl. IV - VI

1 miejsce - Weronika Oskwarek

2 miejsce - Marzena Ciuś

3 miejsce - Anna Talaga

 

w kat. kl. VII - Gimnazjum

 

1 miejsce - Katarzyna Witek

2 miejsce - Julia Bębenek

3 miejsce - Gabriela Żądło

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl