ARS RHETORICA - KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI W KONKURSIE RECYTATORSKIM

2018-04-23


Kolejność prezentacji w Konkursie Recytatorskim

G O K i S PCIM

26.04.2018

godz. 10.00

 

 

godz.10.00

Kategoria wiekowa klasy  I - III

 

  1. Magdalena Pawlik           SP nr.1 Pcim  kl. II
  2. Julia Sraga                       SP nr. 1 Pcim  kl. I
  3. Weronika Guśpiel            SP nr. 1 Pcim kl.  II
  4. Anna Tupta                      SP nr. 1 Pcim kl. III
  5. Martyna Wierzbicka          SP nr. 3 Stróża kl. II
  6. Milena Dziadkowiec          SP nr.3  Stróża kl. II
  7. Zuzanna Bystroń                SP nr. 3 Stróża kl. III
  8. Milena Pacholec                 SP nr. 3 Stróża kl. I
  9.  Natalia Adamek                 SP Trzebunia   kl. II
  10. Martyna Bystroń                 SP Trzebunia   kl. I
  11. Mikołaj Oskwarek              SP Trzebunia  kl. III
  12. Wiktoria Balinka                SP Trzebunia  kl. III
  13. Aleksander Batko               SP  nr. 1 Stróża   kl. III
  14. Tomasz Borowski            SP nr.3 Pcim kl. II
  15. Wiktoria Sajdak               SP nr.3 Pcim kl.III
  16. Aleksandra Mirochna      SP nr.3 Pcim kl.III
  17. Patrycja Kubic                  SP nr.3 Pcim kl.III

 

 

 

 

 

Kategoria wiekowa klasy IV - VI

 

 

  1. Wiktoria Kudłacz       SP nr.3 Pcim   kl.IV
  2. Mariola Ślusarczyk    SP nr. 3 Pcim  kl.VI
  3. Julia Łopata                SP nr.3 Stróża kl. VI
  4. Kinga Śliwa               SP nr. 3 Stróża  kl. VI
  5. Ewelina Róg              SP nr. 3 Stróża   kl. VI
  6. Wiktoria Lewicka      SP nr. 3 Stróża kl. VI
  7. Natalia Kozyra           SP Trzebunia     kl. IV
  8. Zuzanna Zegiel          SP Trzebunia     kl. V
  9. Aleksandra Bystroń   SP Trzebunia     kl. IV
  10. Alicja Ulmaniec         SP nr.1 Pcim     kl.V
  11. Aleksandra Pawlik     SP nr. 1 Pcim     kl. IV
  12. Jan Bombol                SP nr. 1 Pcim    kl. VI
  13. Wiktor Hajdas            SP nr.1 Stróża kl.VI
  14. Angelika Śmietana     SP nr.1 Stróża kl. VI
  15. Joanna Mirek             SP nr.1 Stróża kl. V

 

 

Kategoria wiekowa klasy VII -VIII

 

 

  1. Amelia Ostafin                   SP Trzebunia kl. VII
  2. Sylwia Gicala                     SP Trzebunia kl. VII
  3. Ireneusz Ciaputa                 SP Trzebunia kl.VII
  4. Danuta Zięba                      SP nr. 3 Pcim kl. VII
  5. Alicja Róg                          SP nr. 3 Pcim kl. VII

 

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl