Wiosna, wiosna ach to ty...! Marzec na świetlicy środowiskowej Pcim-Krzywica

2018-04-12               Marzec na świetlicy środowiskowej w Pcimiu Krzywicy upłynął jak zwykle w miłej i radosnej atmosferze. Oprócz licznych zabaw i gier, dzieci miały możliwość tworzyć  teatr i projektować gry planszowe. Stworzyły również własną sieć gastronomiczną, w której - jak w prawdziwym MCDONALDZIE przystało -  można było zakupić różnorakie smakowitości ;)

21 marzec to koniec zimy, a początek wiosny. Dlatego też nie mogło obyć się bez pięknie zaprojektowanych papierowych kwiatów i "marzanny", którą ze śpiewem na ustach „witaj wiosno Nasz Pani, żegnaj Zimo czas twój minął ” dzieci wrzuciły do rzeczki płynącej na Krzywicy. 

 

 

 

 

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl