II miejsce w I Krakowskim Festiwalu Mini Siatkówki!!!

2018-02-01


W ostatnią sobotę (27.01) w Krakowie odbył się I Krakowski Festiwal Mini Siatkówki. W festiwalu udział wzięło 16 naszych podopiecznych w dwóch kategoriach wiekowych kat. Dwójki (rocznik 2007 i młodsze) i Trójki (rocznik 2006 i młodsze). Najlepiej zaprezentowali się chłopcy w kategorii Trójek, gdzie zespół AMS Pcim I w składzie (Jakub Pieron, Szymon Kozak, Jan Tupta) zajął II miejsce, ulegając jedynie zespołowi UKS 22 Kraków I (jeden z faworytów do Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej). Nasz drugi zespół także pokazał się z dobrej strony i toczył wyrównane pojedynki ostatecznie zajął V miejsce (Miłosz Kubic, Mateusz Dyrda, Oskar Bzowski).

Dziewczęta wystąpiły w kategorii dwójek, gdzie apetyty były również wysokie. Niestety plany pokrzyżowała kontuzja Nikolki Hajdas w trzecim meczu. Z konieczności zastąpiła ją rok młodsza Emilka Pietrzyk. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły V miejsce (Justyna Madej, Nikola Hajdas, Emilka Pietrzyk). Pozostali zawodnicy/ki również pokazali się z dobrej strony wygrywając przynajmniej jedno spotkanie. Było to dobre przetarcie przed rozpoczynającymi się w Marcu eliminacjami Ogólnopolskiego Turnieju Kinder+Sport.

 

Akademia Małego Sportowca

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl