Uczniowie z Trzebuni DRUŻYNĄ ENERGII

2017-11-29


Szkoła Podstawowa w Trzebuni zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiego Konkursu DRUŻYNA ENERGII. Do finału zakwalifikowało się 100 szkół z całej Polski. DRUŻYNA ENERGII to sportowo-edukacyjny ogólnopolski turniej skierowany do uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych. Główny cel to zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej. Pomóc w tym mają ambasadorzy - Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko oraz Krzysztof Ignaczak.

Film promujący sport w szkole uzyskał aprobatę JURY i uzyskał uznanie. Teraz  Drużyna Energii z Trzebuni podejmie zmagania piłkarskie oraz siatkarskie. Uczestnicy turnieju przez siedem miesięcy, od grudnia do czerwca, będą zachęcani do podejmowania sportowych wyzwań. W każdym miesiącu jury wybierze najbardziej zaangażowaną szkołę, do której przyjedzie drużyna ambasadorów i przeprowadzi turniej sportowych wyzwań i umiejętności. Mamy nadzieję, iż nasza drużyna znów spisze się na medal.

Za awans do finału szkoła otrzyma 40 strojów piłkarskich: koszulka,spodenki + getry. Wartością dodaną projektu DRUŻYNA ENERGII z pewnością będzie możliwość edukacji dzieci również w tym zakresie. Ambasadorami i sponsorami konkursu są Energa S.A. oraz New Balance. Cieszymy się bardzo i chcemy podzielić się naszą radością.

Link nagrodzonych szkół ogłoszony 20 listopada 2018 roku http://druzynaenergii.pl/

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej
Adam Pawlikowski

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl