Kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła - zgłoś się do projektu OZE – nabór trwa do 14 listopada

2017-11-08

Jesteś zainteresowany montażem kolektorów, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła?
Zgłoś się do projektu OZE – nabór trwa do 14 listopada!
W dniach od 31.10.2017 r. do 14.11.2017 r. przyjmujemy zgłoszenia do projektu montażu instalacji odnawialnych źródeł energii pn.: „Montaż instalacji OZE na obszarze LGD Turystyczna Podkowa”.

Mieszkańcy obszaru LGD Turystyczna Podkowa (tj. Gmin: Dobczyce, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Wiśniowa, Tokarnia), którzy złożyli „Deklarację przystąpienia do projektu”, jak również osoby, które do tej pory nie złożyły w/w deklaracji, a są zainteresowane uczestnictwem w projekcie, są proszone o wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego oraz dostarczenie „Dokumentów zgłoszeniowych” określonych w regulaminie do Urzędu Gminy właściwego ze względu na planowaną lokalizację instalacji OZE.

W ramach projektu zaplanowano montaż kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej oraz powietrznych pomp ciepła z zasobnikiem do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz dokumenty zgłoszeniowe zostały zamieszczone na stronie http://www.turystycznapodkowa.pl, w zakładce „Projekt OZE”. Dokumenty w wersji papierowej są dostępne w biurze LGD Turystyczna Podkowa, ul. Jana Pawła II 38, 32-447 Siepraw, tel. 504 170 216.

Dokumenty do uzupełnina:

Formularz zgłoszenia do udziału w projekcie

Umowa wraz ze zgodą na udostępnienie nieruchomości na cele projektu

Oświadczenie właściciela

Szacunkowe koszty instalacji OZE