ZAJĘCIA Z ZAKRESU ROBOTYKI I NAUKI PROGRAMOWANIA - ZAWIESZONE!

2020-11-12


W związku z obecnie obowiązującymi zasadami i ograniczeniami związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa (COVID-19), Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu  informuje, iż w okresie od 7 listopada 2020 roku do odwołania, zawieszone zostają warsztaty z zakresu robotyki i programowania.

Tegoroczna edycja zajęć z robotyki oraz nauki programowania cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci. Każdorazowo w zajęciach brało udział ponad 30 uczestników - w związku z tym, przez wzgląd na dużą liczebność grup realizacja zajęć w sposób dotychczasowy oraz przy aktualnie obowiązujących obostrzeniach stała się niemożliwa.

Jak tylko będzie to możliwe i zajęcia zostaną wznowione wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl