PRACA URZĘDU GMINY PCIM - OD 15 PAŹDZIERNIKA

2020-10-14

Szanowni Państwo!

W związku z rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych SARS-CoV-2, jak również potwierdzeniem zachorowań wśród pracowników Urzędu, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, uprzejmie informujemy, iż od dnia 15 października 2020 r. do odwołania obsługa bezpośrednia klientów Urzędu  zostaje ograniczona do minimum.

___________

Podstawową i zalecaną formą obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy Pcim jest:

• kontakt telefoniczny: 12 2748 050 lub mailowy: info@pcim.pl. Więcej danych kontaktowych znajdziecie tutaj.
  • elektroniczny za pośrednictwem ePUAP: /120904/skrytka lub /120904/SkrytkaESP

___________

• Dokumenty w formie papierowej należy składać do urny umieszczonej przy wejściu głównym, obok Kasy.
  • Składana korespondencja powinna być zapakowana oraz opisana  danymi składającego (dane osobowe, adres zamieszkania, telefon kontaktowy lub adres e-mail).

___________

W przypadku spraw pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa, prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia się z  pracownikiem na konkretny dzień i godzinę na załatwienie sprawy.

____________

Przyjmowanie przez Wójta Gminy Pcim Interesantów zostaje zawieszone. W sprawach pilnych zachęcamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub poprzez platformę elektroniczną ePUAP.

Jeśli konieczne jest spotkanie, prosimy o wcześniejsze uzgodnienie go telefonicznie.

____________

Prosimy Państwa o uszanowanie wprowadzonych zasad. Dziękujemy za wyrozumiałość.