UWAGA KONKURS! ZAŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! ROZŚPIEWANA MAŁOPOLSKA OD BAŁTYKU AŻ DO ŚLĄSKA!

2020-09-17


Wojewoda Małopolski - Łukasz KMITA
Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. - Paweł NOWAK
Prezes Zarządu Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna - Damian KONIECZNY
Dyrektor Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce - Jan GODŁOWSKI

serdecznie zapraszają solistów i zespoły
z województwa małopolskiego
do udziału w Konkursie

zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!

III edycja

#Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!

Jeżeli śpiew to Twoja pasja, pokaż nam swój talent i wykonaj w wyjątkowej aranżacji utwór patriotyczny!

Najlepsze zespoły i soliści zostaną zaproszeni na Koncert Finałowy do Kopalni Soli „Wieliczka”.

Na laureatów biorących udział w Konkursie czekają cenne nagrody, w tym Nagrody Specjalne - puchary Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać w terminie do 5 października 2020 r. na adres: zaspiewajityniepodleglej@muw.pl

Partnerzy Konkursu:

Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak
Agencja Mienia Wojskowego
Akademia Muzyczna w Krakowie

Celem konkursu jest zwiększenie wśród dzieci i młodzieży świadomości na temat wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości. Tegoroczny konkurs zachęca młodzież do wyboru pieśni nie tylko związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, ale i utworów, które nawiązują do wydarzeń historycznych związanych z obchodzonymi w 2020 roku rocznicami takimi jak: wojna polsko-bolszewicka, powstania i plebiscyt na Górnym Śląsku, plebiscyt na Warmii, Mazurach i Powiślu, Zaślubiny Polski z morzem.

Do udziału w konkursie zapraszamy solistów oraz zespoły liczące do 5 osób. Zadanie konkursowe polega na nagraniu utworu patriotycznego – piosenki bądź utworu instrumentalnego trwającego maksymalnie 5 minut. To okazja, by rozwinąć talent, a także lepiej poznać tradycje polskiej pieśni patriotycznej, zainspirować się nią, pokusić o nowe ciekawe aranże.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów oraz dodatkowo przez Agencję Mienia Wojskowego.

Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy nadsyłać wyłącznie elektronicznie do 5 października 2020 r., wybierając jeden z poniższych sposobów:

a) przesyłając na adres emailowy: zaspiewajityniepodleglej@muw.pl;

b) przesyłając za pośrednictwem strony do wysyłki dużych plików np. www.wetransfer.com lub;

c) za pomocą konta w chmurze  (Dropbox, Onedrive, dysk Google).

Regulamin wraz z załącznikami  dotyczącymi udziału  w konkursie przesyłam w załączeniu. Informacje o konkursie są także dostępne na stronach internetowych organizatorów: http://muw.pl/; https://www.kopalnia.pl/; https://kuratorium.krakow.pl/; https://muzeum.wieliczka.pl/.

Informacji o konkursie udzielają:  Oddział ds. Organizacyjnych w Biurze Wojewody,  tel. 12/ 39 21 119, 12/ 39 21 111, e-mail: jduk@malopolska.uw.gov.pl; bmad@malopolska.uw.gov.pl oraz Biuro Spółki Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., tel. 12 278 73 71, e-mail: pr@kopalnia.pl .

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl