NA PLANIE FILMOWYM U KLISZCZAKÓW

2020-09-16

Kolejne dla nas wyzwanie na miesiąc wrzesień to FILM - czyli jak to było dawniej u Kliszczaków.

W zeszłym tygodniu padł pierwszy klaps do filmu nawiązującego do naszej rodzimej kliszczackiej tradycji. Patrząc na piękne zdjęcia z planu filmowego można śmiało stwierdzić, że szykuje się nie tylko niezwykła fabularyzowana podróż w czasie ale wspaniała uczta dla oka i ducha. Tym bardziej, że głównymi bohaterami filmu są dzieci z zespołu regionalnego Trzebunianie.

Za nami i przed nami kolejne dni zdjęciowe a premiera jeszcze w tym roku.

reż. Danuta Oskwarek

Projekt realizowany w ramach dofinansowania z programu Województwa Małopolskiego „Mecenat Małopolski”

Partnerami filmu są -

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pcimiu