AKTYWNY SENIOR TO ZDROWY SENIOR - KOLEJNA LEKCJA ZDROWIA Z UTW III WIEKU - GMINA PCIM

2020-09-11

Jest wiele form aktywności fizycznej, które seniorzy mogą realizować, by zachować zdrowie i sprawność. Początkiem tego roku zorganizowane zostały wyjazdowe zajęcia mające na celu zapoznanie słuchaczy UTW III Wieku Gminy Pcim z prawidłowymi technikami bezpiecznego upadku. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością w związku z tym postanowiliśmy wznowić tego typu akcje. Po dłuższej przerwie nasi seniorzy rozpoczęli w sierpniu cykl spotkań pn. Aktywny Senior to zdrowy senior...! Zajęcia prowadzone są przy współpracy z Domem Seniora w Drogini. Pod okiem profesjonalisty - fizjoterapeuty Pana Jarosława Talagi seniorzy aktywnie spędzają czwartkowe popołudnia. Zajęcia odbywają się przez cały wrzesień w budynku Hali Sportowej w Stróży przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa.