Druga odsłona kampanii promocyjnej - Fundusze Europejskie dla turystyki. Odkryj Małopolskę na nowo

2020-08-05

Ruszyła druga odsłona letniej kampanii „Fundusze Europejskie dla turystyki. Odkryj Małopolskę na nowo” promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce.
Jeżeli tego lata nie kuszą Cię piaski pustyni, tropikalne plaże czy ekscytujące podróże po bezdrożach to zrób sobie wakacje w Małopolsce. Wszystko, czego szukasz - przygoda, relaks i odpoczynek z dala od utartych szlaków - znajdziesz bliżej, niż myślisz.
Turysta na wagę złota
Celem kampanii prezentującej projekty turystyczne realizowane ze wsparciem środków unijnych jest przekonanie mieszkańców regionu do spędzenia tegorocznych wakacji w Małopolsce i w ten sposób zachęcenie do włączenia się w pomoc dla branży turystycznej, która najdotkliwiej odczuła skutki pandemii koronawirusa. Kampania opiera się na prezentacji wybranych projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich.

Naszym celem jest zainteresowanie regionem. Pokazanie miejsc i obiektów, które dzięki Funduszom Europejskim stały się wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi regionu, ma za zadanie zwiększenie ruchu turystycznego wewnątrz województwa, co w efekcie da realne wsparcie branży. Promując obiekty i atrakcje turystyczne, chcemy pomóc jak najszybciej odbudować rynek turystyczny w Małopolsce.
Takie rzeczy tylko w Małopolsce
Mówi się, że prawdziwa podróż to nie szukanie nowych lądów, ale nowe spojrzenie na to, co już znamy. Tego wyjątkowego lata mamy okazję znaleźć własne ścieżki i wytyczyć nowe szlaki na turystycznej mapie Małopolski.  Wystarczy zrobić jeden krok, żeby stanąć „oko w oko” z miejscami nieoczywistymi, spoza głównej trasy turystycznej i co ważne realizowanymi ze wsparciem środków unijnych. Mamy niepowtarzalną okazję, by wydobyć na światło dzienne te zakątki naszego regionu, które warto poznać i odwiedzić z uwagi na ich przyrodnicze, kulturowe czy rekreacyjne walory.