Aktywni seniorzy z Pcima na szlaku

2020-07-30


Nasi słuchacze z Uniwerstytetu III Wieku po przerwie związanej z pandemią powoli wkraczają na szlak edukacyjny. I to dosłownie, bo w plenerze. W ostani piątek uczestniczyli w wycieczce do Orawskiego Parku Etnograficznego w Lubrzycy oraz do malowniczej Lanckorony. Skansen w Zybrzycy to niezwykłe miejsce, gdzie perzplata się kultura i historia. Podziwiać tam można nie tylko obiekty z terenu Orawy ale i zabytkowe zabudowania z różnych terenów naszego regionu. Min.dobrze zachowany kościółek z Tokarni. Kolejnym punktem wyjazdu była malownicza Lanckorona - słynąca z przepieknych plenerów, będąca zarazaem inspiracją dla wielu artystów. Nasi studenci już szykują kolejne wyprawy. Miejmy nadzieję, że sytuacja związanan z koronawirusem nie pokrzyżuje tych planów. 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl