Inspiracje dla lokalnych liderów - MAŁOPOLSKA

2020-07-08


Podczas realizacji projektu Kierunek Kariera, w którym nasza Gmina brała udział, odbywał się cykl spotkań dla sołtysów i członków KGW. Obecna sytuacja uniemożliwia jednak takowe spotkania w fomie dotychczasowej. W związku z tym powstała grupa „Inspiracje dla lokalnych liderów (Małopolska).”, dedykowana właśnie sołtysom oraz Kołom Gospodyń Wiejskich, gdzie zamieszczane są ciekawe dla nich informacje oraz publikowane filmy instruktażowe czy organizowane zdalne spotkania.

W grupie dostępne jest już nagranie z pierwszego webinarium pt.: „W zgodzie z tradycją i przepisami prawa – praktyczny poradnik dla liderów”. Najbliższe webinarium pt.: „Jakość – kiedy, jak i dlaczego jej wymagać” zaplanowane jest na czwartek 9 lipca  o godzinie 18.00.

Zachęcamy sołtysów oraz KGW do współtworzenia grupy „Inspiracje dla lokalnych liderów (Małopolska)” oraz udziału w spotkaniu - kolejne spotkania są już planowane.

 

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl