Ukończ kurs e–learningowy i zdobądź hulajnogę

2020-07-03


Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że wzorem ubiegłego roku zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS, które rozwiążą i prześlą do Centrali Kasy Rolniczego certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e – learningowego pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” oraz formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl. Nagrody rzeczowe (hulajnogi) przewidziano dla 100 osób, wylosowanych spośród wszystkich dzieci, które wyślą ww. dokumenty w wymaganym terminie, tj. do 30 września 2020 r.

WAŻNA INFORMACJA: kurs może ukończyć każdy, natomiast konkurs z nagrodami dotyczy tylko dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS.

Szczegółowe informacje i zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl