Dyżur doradcy rolniczego - dopłaty obszarowe - ARiMR. Pomoc konsultanta


Dyżur doradcy rolniczego w siedzibie Urzędu Gminy Pcim, pok. nr 17
- w każdy poniedziałek w godz. 8:00-12:00.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych porad!

 

 

 


Dopłaty obszarowe - ARiMR. Pomoc konsultanta


Począwszy od 11.05.2020 r. - 15 czerwca 2020 r. przywrócone zostają dyżury konsultanta w zakresie pomocy w składaniu wniosków o dopłaty obszarowe w siedzibie Urzędu Gminy Pcim, pok. nr 17. Wyznaczone terminy:
- Poniedziałek w godz. 08:00 - 12:00
- Wtorek w godz. 08:00 - 12:00
- Czwartek w godz. 08:00 - 12:00

Przypominamy: Termin na złożenie wniosku został przedłużony do 15 czerwca 2020 r. (składanie oświadczeń do 8 czerwca 2020r.)

Uwaga: Konsultant przyjmuje obywateli w okresie/czasie wyznaczonym na składanie wniosków.

W Małopolsce 16 kwietnia 2020 roku uruchomiona została infolinia z pomocą techniczną dla rolników składających wnioski o dopłaty przez internet. W ramach niej działają specjalne numery telefonów (dla Gminy Pcim jest to nr tel.: 12 651 00 56), pod którymi pracownicy ARiMR udzielają informacji na temat obsługi aplikacji eWniosekPlus. Z ich pomocą, krok po kroku, można skutecznie wypełnić i wysłać wniosek.

Od 2018 roku obowiązkową formą ubiegania się o dopłaty bezpośrednie i obszarowe jest forma elektroniczna. Dla wszystkich, którzy mieli problem z obsługą komputera, brakiem sprzętu lub dostępu do internetu, w ARiMR co roku dostępne są punkty pomocy technicznej ze stanowiskami komputerowymi. Infolinia obsługiwana przez specjalistów ds. obsługi aplikacji eWniosekPlus ma za zadanie umożliwić skorzystanie z tego rodzaju pomocy wszystkim osobom, które chcą uzyskać dopłaty, a mogą mieć problemy z obsługą narzędzia internetowego lub  mają wątpliwości co do poprawnego wypełnienia wniosku na którymkolwiek z jego etapów.

Zachęcamy do korzystania z infolinii. Termin na złożenie wniosku w 2020 r. został przedłużony do 15 czerwca. Warto jednak nie zwlekać z dopełnieniem formalności, bo im szybciej wnioski dotrą do ARiMR, tym szybciej pieniądze zaczną trafiać na konta rolników.

Przypominamy: numery telefon dostępne na stronie www.arimr.gov.pl w zakładce „Oddziały Regionalne ARiMR” oraz na fb pod linkiem: https://link.do/QLpox

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl