11 listopada w Gminie Pcim

2022-11-18


Wyjątkowy dzień wymaga zaangażowania i wzniosłej oprawy. Na szczęście w gminie Pcim nikogo do tego nie trzeba namawiać. Wszyscy stoją na wysokości zadania czego dowodem są nasze gminne obchody. Uroczysta msza święta, barwny pochód, oficjalna część związana z podniesieniem flagi na maszt oraz biesiada patriotyczna to wkład wielu ludzi. Pragniemy zatem podziękować wszystkim uczestnikom obchodów - mieszkańcom Gminy Pcim, gościom, pocztom sztandarowym: ze Szkół Podstawowych, Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Związku Podhalan oddział Górali Kliszczackich z Trzebuni. Podziękowania kierujemy również do OSP Pcim za zabezpieczenie przemarszu jak i honorową asystę. Dziękujemy występującym dzieciom, które poprzez swój śpiew naznaczyły podniosłość tego dnia. Wielką wdzięczność składamy oczywiście na ręce naszych pań z Koła Gospodyń Wiejskich ze Stróży, które przygotowały pyszny poczęstunek.

Jeszcze raz dziękujemy za Wasz udział.

" Jeszcze Polska nie zginęła

kiedy my żyjemy "

Msza Święta z okazji Dnia Niepodległości w Kościele Parafialnym w PcimiuPochód podczas Święta Niepodległości w Pcimiu. Orkiestra Dęta Orzeł z Trzebuni podczas pochoduPochód podczas Święta Niepodległości w PcimiuWspólne śpiewanie podczas Święta Niepodległości w PcimiuPrzemówienie Dyrektora GOKiS Pcim Roberta Bylicy przy podnoszeniu flagi podczas Święta Niepodległości w PcimiuNa scenie Dyrektor GOKiS Pcim podczas wspólnego śpiewu pieśni patriotycznych podczas Święta Niepodległości w Pcimiu

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl