TARCZA ANTYKRYZYSOWA - WAŻNE INFORMACJE

2020-04-02


W związku z epidemią koronawirsa, Państwo intensywanie pracuje nad pomocą dla grup społecznych, instytucji i przedsiębiorstw, których praca została w tym czasie znacznie utrudniona. Jedną z takich form pomocy jest tzw. Tarcza antykryzysowa, podpisana przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.
Podajemy listę elementów Tarczy, które zostały szczegółowo opisane na stronie internetowej według kategorii:

- Przedsiębiorca

- Pracownik

- NGO i kultura

- Dodatkowe wsparcie dla: rolników, samorządów, pacjentów, branży turystycznej, branży budowlanej

- Porady w zakresie: programu Maluch+, użytkowania wieczystego, dla cudzoziemców,  dla kierowców.

 

Dodatkowo zamieszczamy dedykowane informacje na temat wsparcia, jakie można uzyskać z ZUS - Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach Tarczy Antykryzysowej. Są to wnioski oraz opisy poszczególnych usług.

WSZYSTKIE ZAŁĄCZNIKI - PONIŻEJ.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl