Hala sportowa

Administratorem hali sportowej w Stróży jest Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Pcimiu.

Hala nie jest powszechnie dostępna, udostępnienie następuje w drodze zawarcia umowy i ustalenia harmonogramu korzystania z niej.

Hala otwarta jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-22.00. W soboty i niedziele wg zawartych umów/rezerwacji. Dni i godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

W godzinach od 8.00 do 16.00 hala sportowa udostępniona jest nieodpłatnie, przede wszystkim na realizację zadań dydaktycznych w zakresie wychowania fizycznego szkół gminnych zgodnie z harmonogramem. W pozostałych godzinach obiekt udostępniony jest osobom fizycznym i grupom zorganizowanym.

Korzystanie z hali odbywa się za zgodą Dyrektora GOKiS w oparciu o harmonogram, zawartą umowę na wniosek zainteresowanych grup i podnajmujących.

Przed złożeniem wniosku o wynajem hali należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem hali oraz cennikiem podnajmu.

Szczegółowych informacji udziela biuro GOKiS Pcim pod nr tel. 12 274 80 39 oraz Dyrektor GOKiS Pcim pod nr tel. 516 029 300