Jesteśmy na bieżąco! Monitorujemy sytuację i pomagamy naszym mieszkańcom!

2020-03-25

Wójt wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej pozostaje w stałym kontakcie ze wszystkimi osobami, które ze względu na panującą epidemię znalazły się w trudnej sytuacji - by mieć możliwości zapewnienia im wszelkiej możliwej pomocy.

Jednostki OSP z gminy Pcim zostały zaopatrzone w środki ochrony osobistej. Są zatem odpowiednio przygotowane do bezpiecznego (dla siebie i Was!) niesienia pomocy.

Monitorujemy na bieżąco informacje dotyczące osób, które w naszej gminie przebywają na kwarantannie. Pamiętaj! - kwarantanna nie oznacza zarażenia/choroby - jest przejawem odpowiedzialnego zachowania! Mając to na uwadze, podajemy Wam odnośnik do wojewódzkiej „Mapy zarażeń koronawirusem” która aktualizowana jest na bieżąco.