Od 26 marca 2020 r. do odwołania Urząd jest zamknięty dla Klientów. Pracujemy w systemie wewnętrznym!

2020-03-25


Szanowni Państwo,

20  marca 2020 r. w Polsce wprowadzony został stan epidemii spowodowany rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19, wywołanej tzw. koronawirusem. Zaistniała sytuacja obliguje nas do zachowania szczególnej troski o nasze zdrowie.
Troszcząc się  o bezpieczeństwo i dobro naszych mieszkańców, jak również pracowników Urzędu, informuję, że od 26 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Pcim będzie zamknięty dla Klientów. Pracownicy Urzędu nadal będą pracować w systemie wewnętrznym.

W sprawach wymagających natychmiastowego załatwienia (np. konieczność sporządzenia aktu zgonu), Klienci będą przyjmowani po uprzednim telefonicznym kontakcie z Urzędem: 12 2748 050, 12 2748 003.

W związku z zaistniałą sytuacją tym bardziej zachęcamy do korzystania z elektronicznej formy składania wniosków do urzędu za pośrednictwem poczty elektronicznej: info[at]pcim.pl oraz platformy ePUAP. Więcej szczegółów możecie Państwo znaleźć tu: https://www.gminapcim.pl/post/52/e-urzad.  

Dziękując za dotychczasową wyrozumiałość, apeluję równocześnie o dalsze odpowiedzialne zachowanie. Czas kwarantanny to czas, w którym wspólnie walczymy o to, by pokonać rozprzestrzeniającego się koronawirusa, izolując się w domach i zachowując odpowiednie środki ostrożności w postaci właściwej higieny, braku kontaktu z dużymi skupiskami ludzi itd. Pamiętajmy o tym i wykorzystajmy ten czas mądrze.

Wójt Gminy Pcim
Piotr Hajduk

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl