STOP HEJT!

2020-02-28

Już 19 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbędą się warsztaty połączone z wystawą fotografii pt. STOP-HEJT (wystawa przygotowana przez myślenicką grupę MGFOTO). Zarówno wystawa, jak i warsztaty, skierowane będą do młodzieży ze szkół podstawowych z terenu gminy Pcim. Poprowadzi je Fundacja - Drużyna Mistrzów. Polegają one na promocji poprzez muzykę hip-hop pozytywnych postaw rozwoju oraz przeciwdziałaniu wszelakim uzależnieniom, na które narażeni są młodzi ludzie. Innowacyjna forma sprawdziła się już w ponad 250 placówkach oświatowych i wychowawczych.

Wystawa fotografii STOP-HEJT otwarta będzie dla mieszkańców gminy Pcim przez cały tydzień. Warsztaty natomiast odbędą się w postaci wykładu, prelekcji i dyskusji, połączonych z koncertem rapowym w wykonaniu głównego prelegenta - Romana Boskiego.
Jest on również prezesem fundacji i pomysłodawcą projektu profilaktyczno- motywacyjnego DRUŻYNA MISTRZÓW SPORT MUZYKA PASJA.

Serdecznie zachęcamy do udziału. Szczegóły znajdziecie w GOKiS w Pcimiu.