OFERTA PRACY - ANKIETER

2020-02-21

URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE

zatrudni

ANKIETERA

Praca stała na pełny etat

Miejsce pracy:

  • PRACA W TERENIE na obszarze powiatu krakowskiego bądź sąsiadujących gmin z powiatu wadowickiego i myślenickiego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych;
  • analiza, kontrola i przygotowanie zebranych materiałów do opracowania;
  • komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia co najmniej średniego;
  • dwuletniego stażu pracy (ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy;
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office);
  • predyspozycji do pracy ankieterskiej;
  • umiejętności nawiązywania kontaktów;
  • dobrej organizacji pracy własnej;
  • dyspozycyjności i mobilności;
  • radzenia sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych;
  • rzetelności i terminowości.

Pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w jednostce administracji państwowej, otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego
    w zależności od udokumentowanego stażu pracy;
  • trzynaste wynagrodzenie;
  • elastyczny, zadaniowy czas pracy;
  • bogaty pakiet szkoleń oraz szerokie możliwości dalszego rozwoju kompetencji zawodowych;
  • pakiet socjalny.

Termin składania dokumentów:  do 06.03.2020 r.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny

prosimy przesłać na adres mailowy:

a.wywial [at] stat.gov.pl  | tel. 12 36 10 233

Inne informacje:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani
do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Kandydaci do pracy są zobowiązani do zamieszczenia na dokumentach aplikacyjnych zgody
o nast
ępującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Statystyczny w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz zgodnie
z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI
mapa strony

Urząd Gminy Pcim - 32-432 Pcim 563

tel. (012)274-80-50 - fax (012) 274-87-54 - email: info@pcim.pl