Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Pcim
Gmina Pcim
 

Stadnina koni

"RANCHO PCIM" - Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy: Stadnina koni i gospodarstwo agroturystyczne. Zajmuje się hodowlą koni, głównie hucułów, ale również ras szlachetnych. Posiada łącznie 22 konie, różnych predyspozycji i umiejętności, które startują z powodzeniem w zawodach zarówno regionalnych jak i towarzyskich, a także w ścieżkach huculskich.
Jazda konna, może odbywać się na dużej piaszczystej ujeżdżalni 100x30m, po pięknych leśnych terenach, a w razie niepogody można korzystać z hali (20x40m). Początkującym proponujemy oprowadzanki lub zajęcia na lonży, a zaawansowanym trening ujeżdżeniowy lub skokowy. Jazdy prowadzą wykwalifikowani instruktorzy jazdy konnej, którzy zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo jeźdźców jak i koni.

KONTAKT
"RANCHO PCIM"
Stadnina Koni i Gospodarstwo Agroturystyczne
Dorota i Eugeniusz Zięba
32-432 Pcim 336
woj. Małopolskie
tel. (12) 274 88 82 / kom +48 508 350 040
email: eugeniusz.z@poczta.fm
www.agroturystykakonna.pl

 


Przejdź na górę strony
 
Promujemy:
Portal Sportowy Darmowy Internet Orkiestra "Orzeł" OSP Pcim KS PCIMIANKA Parafia Pcim OSP Stróża Stowarzyszenie "NADZIEJA" Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Talent" Myślenice iTV Telewizja Powiatowa Klub Krótkofalowców Doliny Raby Podróżnicy z Pcimia LKS TRZEBUNIA LKS WICHER Stróża Portal Ziemia Myślenicka Akademia Małego Sportowca Spółdzielnia Socjalna PRIMA Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Pcimiu