Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Pcim
Gmina Pcim

Aktualności: OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

Wójt Gminy Pcim podaje do publicznej wiadomości informację o wywieszeniu w siedzibie Urzędu Gminy Pcim (tablica ogłoszeń) ogłoszenia o rokowaniach po kolejnym przetargu na sprzedaż zabudowanej nieruchomości komunalnej, które odbędą się w dniu 26.04.2012 r. oraz ogłoszenia o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości komunalnej, który odbędzie się w dniu 13.06.2012 r. w miejscowości Pcim Gmina Pcim.
Więcej informacji na stronie www.wrotamalopolski.pl/bip/pcim (Dział - Zamówienia Publiczne – Ogłoszenia Różne) oraz pod tel. (12) 2748050 wew. 29.

Pcim, dnia 06.04.2012 r.

Wróć na poprzednią stronę