Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Pcim
Gmina Pcim
 

Aktualności: OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

Wójt Gminy Pcim podaje do publicznej wiadomości informację o wywieszeniu w siedzibie Urzędu Gminy Pcim (tablica ogłoszeń) ogłoszenia o rokowaniach po kolejnym przetargu na sprzedaż zabudowanej nieruchomości komunalnej, które odbędą się w dniu 26.04.2012 r. oraz ogłoszenia o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż zabudowanej nieruchomości komunalnej, który odbędzie się w dniu 13.06.2012 r. w miejscowości Pcim Gmina Pcim.
Więcej informacji na stronie www.wrotamalopolski.pl/bip/pcim (Dział - Zamówienia Publiczne – Ogłoszenia Różne) oraz pod tel. (12) 2748050 wew. 29.

Pcim, dnia 06.04.2012 r.

 
 

Wróć na poprzednią stronę

Warto zobaczyć

Kalendarz

Informacje dodatkowe


Szanowni Państwo

W związku z opracowywaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Pcim na lata 2016-2022 zwracamy się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań zawartych w niniejszej ankiecie. Uzyskane opinie pomogą nam określić priorytety Lokalnego Programu Rewitalizacji oraz ułatwią przygotowanie dokumentu.
ANKIETA - WYPEŁNIJ


Sprawdź, czy Twój dowód osobisty jest gotowyHARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW
KONTA URZĘDU - PODATKI, OPŁATY
INFORMATOR O POWSZECHNEJ
SAMOOBRONIE LUDNOŚCI

Newsletter

Darmowe informacje na Twój e-mail
 
Promujemy:
Portal Sportowy Darmowy Internet Orkiestra "Orzeł" OSP Pcim KS PCIMIANKA Parafia Pcim OSP Stróża Stowarzyszenie "NADZIEJA" Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych "Talent" Myślenice iTV Telewizja Powiatowa Klub Krótkofalowców Doliny Raby Podróżnicy z Pcimia LKS TRZEBUNIA LKS WICHER Stróża Portal Ziemia Myślenicka Akademia Małego Sportowca