Oficjalny Serwis Internetowy Gminy Pcim
Gmina Pcim

Aktualności: I N F O R M A C J A

I N F O R M A C J A
Wójt Gminy Pcim informuje, że w związku z porozumieniem zawartym pomiędzy Gminą Pcim a "Eco.Geo.Invest" przystępuję się do:

PRZEPROWADZENIA INWENTARYZACJI AZBESTU I WYROBÓW AZBESTOWYCH NA TERENIE GMINY PCIM.
W najblizszych tygodniach osoby posiadające upoważnienie Wójta Gminy odwiedzą Państwa domy w związku z powyższym prosi się mieszkańców o przekazywanie wszelkich informacji dot. posiadanych wyrobów azbestowych.

-kliknij-

Wróć na poprzednią stronę